Jak se naučit anglicky

V rámci naší praxe se setkáváme nejen s tím, jak mají být individuální lekce angličtiny strukturované, ale také s tím, že se naši klienti ptají na to, jak se naučit anglicky a nebo obecně jak se učit. Je to skutečné umění pracovat sám se sebou a identifikovat návody, tipy a vlastní metody a postupy na to jak se efektivně učit

V rámci naší dlouholeté praxe jsme proto vyvinuli metody, které jsme nazvali E-M-M-M.

ENGLISH-MOTIVACE-METODY-MENTÁLNÍ BLOKY.

Tyto metody byly vyvinuty v rámci poznatků z akademické teorie psychologie učení, neurověd, intenzivní introspektivy, komunikačních studií a dlouholeté praxe s našimi klienty.

Vedle klasických otázek spojených s angličtinou - jak se rychle naučit anglicky, jak se lépe naučit anglicky, jak se nejlépe naučit anglicky a nebo konkrétnější otázky jak se naučit 100 slovíček za hodinu, se v našich lekcích také setkáváme s otázkami jak se učit obecně, jak se soustředit, jak se správně učit, jak se učit efektivně a nebo také jak se donutit učit... a to je práce se sebou samým.  Říci, že existuje pouze jeden způsob jak se naučit anglicky by bylo troufalé.

Proto považujeme za svojí morální misi sdílet zde návody, tipy, metody, postupy a poznatky.

Budeme rádi, když Vám některé z nich skutečně pomohou. A pokud budete potřebovat pomoci s implementací těchto metod a technik do vlastního sebevzdělávání, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme lekce "jak se učit" a budeme s Vámi konzultovat konkrétně.

 

Ceny konzultací

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné