Fakta: Pozornost

Fakta: Pozornost
Jak se soustředit

 TUNEL K ZÍSKÁVÁNÍ INFORMACÍ...

 a Vy jste jeho správcem. 

V otázce jak se nejefektivněji učit hraje klíčovou roli POZORNOST.  Je tou nejdůležitější komoditou k získávání a filtrování informací.

Nic nebude existovat právě bez Vaší pozornosti a proto je nutné s ní i takto zacházet. Jak ji využíváme je naše a jen naše zodpovědnost. Stejně tak jako těžce vydělané peníze, můžeme i tuto naši ostře střeženou pozornost nasměrovávat jen tam, kam si přejeme.

Představte si, co Vás asi nejvíc přitahuje. Jsou to životaohrožující situace, sex, jídlo, pohyb, jasné barvy atd. Na základě těchto evolučních spouštěčů se na nás napakují nejenom všechny reklamní agentury, ale také jejich zadavatelé. Média na druhou stranu používají tyto strategie pro modifikaci veřejného mínění.

Z tohoto důvodu je absolutní nutností umět se svojí nejcennější komoditou zacházet. A to znamená trénink, sebeanalýzu, sebeevaluaci a nastavení rutin. Pokud byste nevěděli jak to, zcela jistě získáte vhodné informace právě na našem blogu. Nejen, že Vám pomůže se zorientovat v mechanizmech a procesech Vašeho těla, ale budete schopni se i přenastavit prostřednictvím praktických rad a tipů. 

Potřebujete-li pomoct v praxi, určitě nás neváhejte kontaktovat.

 

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné