Dárkové poukazy

Vědění Vám nikdo nevezme!

Připravíme Vám dárkové poukázy zcela dle Vašich představ.

Cena dárkových individuálních lekcí se pohybuje od 565Kč/60min do 650Kč/45min.

Velmi záleží na tom, co od lekcí potřebujete. Neváhejte nás přímo kontaktovat pro konzultaci.

Můžeme Vám připravit naprosto ideální a aktuální dárek pro partnera, partnerku a nebo i Vaše děti.

 

Vánoční poukaz

Vánoční poukaz

Vánoční poukaz

Vánoční poukaz

Vánoční poukaz

Vánoční poukaz

 

Lekce za 650Kč/60min jsou zaměřené na práci s profesionály, tématicky zaměřené a vedené lekce přesně dle představ studenta/klienta. Obsahem kurzu je vždy on sám a tedy výukové materiály - buď organické či pevně dané se určí v průběhu prvních tří lekcí a následně se pokračuje přesně dle preferencí klienta. Tyto lekce jsou skutečně na-míru ušité klientům.

Od 565Kč/60min můžete očekávat improvizovanou konverzaci, tématickou konverzaci s předchozí přípravou a nebo základy gramatiky. Tyto lekce jsou ideální pro začátečníky či mírně pokročilé.

Velice úzce jsou pak zaměřené lekce 650Kč/45min. Lekce probíhají se seniorním lektorem, který řeší komplexní model a strukturu výuky v průběhu lekcí, řeší se motivace a metody, které dále rozvíjí s klientem a případně řeší mentální bloky, které mohou bránit v samotném učení. 

Všichni naši lektoři jsou vysokoškolsky vzdělaní, certifikováni pro výuku jazyků dospělých a mají dlouholetou praxi. Držíme si team stálých lektorů a expertiza a kvalita je pro nás naprostou prioritou.

Všichni naši klienti mají profil na našem administračním systému. Zde jsou registrováni jak jednotliví studenti, tak delegovaný firemní správce.

Součástí systému je přehled zakoupených a zapsaných lekcí, historie lekcí a písemný záznam každé z lekcí, kalendář lektora s rozplánovanými lekcí a v neposlední řadě i platební historie a přehled faktur. Naši klienti - jak firemní, tak jednotlivci tento nástroj vítají, neboť jim velmi ulehčí sledování a administraci lekcí.

V případě dotazů neváhejte zavolat.

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné