Individuální kurzy angličtiny

Jsme specialisté na individuální výuku angličtiny. Respektujeme individualitu každého našeho studenta. Školní lavice u nás budete hledat marně. Máme pro Vás připraveno přátelské prostředí, milé, trpělivé a profesionální lektory, parkování v areálu zdarma, kávu a místo pro Vaše čtyřnohé kamarády. Naše individuální kurzy angličtiny pro jednotlivce, páry i firmy se přizpůsobí Vám.

Pokud chcete optimálni délku lekce, standardně
nabízíme 60min. Přejete-li si intenzivnejsi výuku, doporučujeme 90minutové nebo vícehodinové lekce. Délku lekce si můžete sami zvolit.

Individuální délka lekcí

Můžete si vybrat i prostředí, od našich kanceláří ve We speak až po Vámi zvolené místo - kanceláře, kavárny, parky, knihovny nebo online. Čtyřnozí přátelé jsou u nás vítáni.

Přátelské prostředí

Vždy Vám nabídneme vysokoškolsky vzdělaného lektora s metodickým certifikátem na výuku jazyka. Můžete si vybrat z rodilých mluvčí USA, Austrálie, UK a dle jejich specializace. Stejně tak máme lektory české.

Profesionální lektoři

Parking zdarma přímo v areálu

parking

Rádi Vám s výběrem pomůžeme

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Rozdílní lidé, rozdílné lekce angličtiny

Chcete čas, který strávíte na lekcích angličtiny naplno využít a nebaví Vás poslouchat dalších několik účastníků kurzu? Domluvte si u nás individuální výuku angličtiny s profesionálním lektorem - můžete si vybrat, jestli dáte přednost rodilému mluvčímu nebo českému lektorovi.

Stále více lidí si uvědomuje, že hromadné kurzy výuky angličtiny nejsou příliš efektivní. Proto jsme tu my, abychom Vám zajistili individuální kurz angličtiny šitý na míru Vašim potřebám. Individuální kurzy mají tu výhodu, že veškerá pozornost učitele angličtiny je zaměřená pouze na Vás.

Vy si určujete, jaká témata Vás zajímají, tempo výuky postupuje podle Vašich schopností a znalostí angličtiny a každá minuta, kterou si zaplatíte za kurz je věnovaná jen a jen Vám.