Individuální hodiny angličtiny

Individuální výuka angličtiny je VŽDY levnější. A nejen z hlediska EFEKTIVITY, ale i z hlediska ceny na minutu. Jak je to možné?

I když hromadné lekce vypadají levnější, zcela určitě nejsou. Je to jednoduchá matematika. Cena hromadných lekcí je cca 2990,-Kč za 10 90timinutových lekcí. Ale! Vzhledem k počtu 9ti osob v kurzu se ke slovu dostanete maximálně na 10min a ten zbytek pasivně sledujete práci ostatních. Navíc pokud zrovna nemůžete, lekce Vám automaticky propadá a pokud něco nepochopíte, nikdo se k Vám zpátky nevrací.

Efektivita je u nás ve We speak zaručena tím, že se lektor věnuje celých 60min jenom Vám, učíte se na tématech, které jsou absolutně přizpůsobené Vašim potřebám a pokud se stane, že něco nepochopíte, vše se dovysvětlí a navíc, pokud náhodou nemůžete, lekci je možno 24h před začátkem lekce přesunout. 

Individuální kurzy angličtiny jsou tím nejefektivnějším a nejlevnějším způsobem jak se anglicky skutečně naučit.

 

 

ACTIVE

od 550Kč/45min (Praha-metro)

od 650Kč/60min (Praha-metro)

HOME DELIVERY

od 550Kč/45min + cestovné

od 650Kč/60min + cestovné

OFFICE

od 650Kč/45min + cestovné

od 850Kč/60min + cestovné

ONLINE

od 550Kč/45min

od 650Kč/60min

Firemní kurzy angličtiny

Vše záleží na potřebách Vaší firmy, počtu hodin v týdnu, zda půjde o individuální či hromadný kurz a kde Vaše firma sídlí. Vytvoříme pro Vás zcela konkrétní nabídku.

FIREMNÍ AKCE

Vše záleží na potřebách Vaší firmy, vytvoříme pro Vás zcela konkrétní nabídku.

KONZULTACE: JAK SE NAUČIT ANGLICKY

V rámci naší praxe se setkáváme nejen s tím, jak mají být individuální lekce angličtiny strukturované, ale také s tím, že se naši klienti ptají na to, jak se naučit anglicky a nebo obecně jak se učit. Je to skutečné umění pracovat sám se sebou a identifikovat návody, tipy a vlastní metody a postupy na to jak se efektivně učit

V rámci naší dlouholeté praxe a díky vlastní intenzivní introspekci jsme proto vyvinuli metody, které jsme nazvali E-mmm (English-motivace.metody.mentální bloky).

Tyto metody byly vyvinuty v rámci poznatků z akademické teorie psychologie učení, neurověd, intenzivní introspektivy, komunikačních studií a dlouholeté praxe s našimi klienty.

Vedle klasických otázek spojených s angličtinou - jak se rychle naučit anglicky, jak se lépe naučit anglicky, jak se nejlépe naučit anglicky a nebo konkrétnější otázky jak se naučit 100 slovíček za hodinu, se v našich lekcích také setkáváme s otázkami jak se učit obecně, jak se soustředit, jak se správně učit, jak se učit efektivně a nebo také jak se donutit učit... a to je práce se sebou samým.  Říci, že existuje pouze jeden způsob jak se naučit anglicky by bylo troufalé.

Proto považujeme za svojí morální misi sdílet zde návody, tipy, metody, postupy a poznatky.

Budeme rádi, když Vám některé z nich skutečně pomohou. A pokud budete potřebovat pomoci s implementací těchto metod a technik do vlastního sebevzdělávání, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme lekce "jak se učit" a budeme s Vámi konzultovat konkrétně.

Ceny konzultací

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné