VIP výuka angličtiny

...protože věříme, že Vy jste obsahem kurzu...

Věříme, že naučit se můžete pouze přes témata, která Vás zajímají

Our clients are our curriculum.

 

Naše platfoma se zaměřuje na poskytování individuálních lekcí klientům/profesionálům z různých oborů.

Věnujeme se obsahově orientované výuce zaměřenou přímo na potřeby našich kllientů. Využíváme praktické zdroje z veřejných platforem - videa TED Talks, články BBC News, knihy zaměřené na potřeby klienta jako například International Legal English or English Language Handbook....

Toto jsou pouze příklady materiálů, každý klient vyžaduje skutečně individuální přístup.

Naši klienti se učí vedle jazyka i o nových zajímavých tématech z oborů jim vlastním (eg. business, neurovědy, psychologie atd.)

Lektoři jsou zkušenými profesionály, kteří používají praktické zdroje, které jsou zvládány jako vzdělávací materiály ačkoliv lektoři vzdělávají z pozice průvodce či motivátora spíše než mediátora lingvistických teorií.

 
 

VIP lekce s Emmou

 

...protože věříme, že individuální lekce zaměřené přesně na motivace a potřeby našich VIP klientů jsou jedinou možnou cestou k efektivnímu řešení...

...protože víme, že jedinou cestou je učit se přes témata, které našeho klienta zajímají a jsou pro něj klíčové...

...protože angličtina je komunikační mediační nástroj a ne téma samo o sobě...

...protože Vy sami jste obsahem kurzu...

 

VIP lekce

Lektorka, metodoložka a zakladatelka konceptu We speak Emma se zaměřuje na metody a techniky v rámci individuálních přístupů k výuce jazyka.

Emma se též aktivně zajímá o každého ze svých klientů, neboť se prostřednictvím každého člověka učí, nejen skrze jiná profesionální - ve většině případů fascinující - zaměření, ale i skrze osobní postoje a názory, které jsou mnohdy skutečně nečekané. Každá lekce je tak dobrodružná pouť do mysli lidí.

Vystudovala Royal Melbourne Institute of Technology University a žila 5 let v Austrálii (Melbourne a Sydney) a 2 roky v USA (Maryland a Virginia). Dále je certifikována Cambridge CELTA pro výuku dospělých. Akademické znalosti pak dále získala v oblasti vizuální komunikace na britské University of Hertfordshire, UK. V současné době žije střídavě v ČR a v zimě "migruje do jižních zemí".

Ve svém volném čase se Emma zajímá o design, vliv prostředí na člověka a učení a neuroplasticitu, stará se o svojí dceru Miu a medituje jízdou na motorce.

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné