Úspěšné reality s.r.o.

Úspěšné reality s.r.o.

Jsem realitní makléř a často jednám se zahraničními zájemci, protože chci pro naše klienty realizovat prodej jejich nemovitosti za co nejlepší cenu a proto je důležité neodmítat žádného zájemce jen proto, že mluví jiným jazykem.

Za léta mého učení angličtiny jsem vystřídal řadu škol a lektorů, ale většinou šlo jen o to, abych zaplatil a pak se o výsledky nikdo moc nestaral.  Jazykovou školu We speak jsem neznal a narazil na ni náhodou na FB.  Byl jsem velice příjemně překvapen již na úvodní schůzce s majitelkou, je to velice příjemná a energická dáma, ze které je na první pohled patrná velká erudice a jistota v tom v čem podniká. Dostal jsem zkušeného lektora na konverzaci a lektorku na gramatiku, výuka probíhá dle mého časové plánu a vždy bez problémů zaparkuji, což je v  Praze alespoň pro důležité.

Na lektorech je vidět, že umí učit, nezastavují , jde primárně o to mluvit, mluvit, mluvit. Vidím, že se posunuji ve znalostech a používaní angličtiny dál. Pokud hledáte jazykovku, kde Vás opravdu něco naučí tak neváhejte a pojďte do toho také, nebudete litovat. 

Za doporučuji všem, kteří mají zájem se opravdu jazykově někam posunout. 

 Mgr. Bc. Radim Kostaňuk 

Majitel společnosti

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné