EMMA D.

EMMA D.

Lektorka, metodoložka a zakladatelka konceptu We speak

Emma se zaměřuje na metody a techniky v rámci individuálních přístupů k výuce jazyka.

Zabývá se ovlivňujícími faktory kognitivních mechanizmů a poskytuje praktické poradenství na základě poznatků z psychologie a neurověd. Na nedávno spuštěném blogu Jak se naučit anglicky je proměňuje na praktické metody, návody a tipy. Často se totiž jedná o bloky s nabýváním jazyka ne zcela přímo souvisejícími.

V této oblasti poskytuje klientům We speak odborné konzultace nazvané E-m.m.m. (English-motivace.metody.mentální bloky).

Vystudovala Royal Melbourne Institute of Technology University a žila 5 let v Austrálii (Melbourne a Sydney) a 2 roky v USA (Maryland a Virginia). Dále je certifikována Cambridge CELTA pro výuku dospělých. Akademické znalosti pak dále získala v oblasti vizuální komunikace na britské University of Hertfordshire, UK. V současné době žije střídavě v ČR a v zimě "migruje do jižních zemí".

Ve svém volném čase se Emma zajímá o komunikační design, má ráda dobrodružné průzkumy, prostřednictvím nichž stimuluje dopamin - ať už výpravami do neznámých, stimuly obohacených míst - či vhledy a pozorováním svých nevědomých myšlenkových pochodů

Zajímá se o filozofii a svého manžela, kterého považuje z hlediska ženského hledí za podivuhodnou bytost. A v neposlední řadě, medituje jízdou na motorce, neboť se skutečně jedná o zážitek nejbližší transcendentálním stavům.

Emma se též aktivně zajímá o každého ze svých klientů, neboť se prostřednictvím každého člověka učí, nejen skrze jiná profesionální - ve většině případů fascinující - zaměření, ale i skrze osobní postoje a názory, které jsou mnohdy skutečně nečekané. Každá lekce je tak dobrodružná pouť do mysli lidí.

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné